Podwykonawcy.org

Korzyści

W ramach członkostwa w stowarzyszeniu podwykonawcy.org oferujemy:

1 Opiekę prawną oraz dostęp do bazy specjalistów i fachowców

Połowa sukcesu to sprawdzeni ludzie i specjaliści w swoich dziedzinach. Stawiamy na ludzi z doświadczeniem, którzy mają rozwiązania i odpowiedzi na stawiane przed nimi zadania i którzy nie muszą uczyć się na Twoim problemie. Baza rzeczoznawców, sprawdzonych ekspertów zaangażowanych w działalność Stowarzyszenia – jest teraz do Twojej dyspozycji.  Jako członek Stowarzyszenia – dzięki silnemu wsparciu profesjonalistów, siły stowarzyszenia – otrzymujesz darmowy lub na preferencyjnych warunkach dostęp do profesjonalnego wsparcia. A przede wszystkim dostęp do ludzi sprawdzonych.2 Wsparcie w każdym z branżowych problemów

Czy wiesz co zrobić i do kogo się zwrócić w przypadku konieczności pilnej inwentaryzacji Twoich robót? Szukasz  rzeczoznawców, których opiniami mógłbyś się posłużyć formalnie, którzy są w stanie rzetelnie szacować koszty robót? Potrzebna Ci wycena prac, ekspertyza? Nie zgadzasz się z zarzutami, że prace Twoje są wadliwe? Odmówiono Ci niesłusznie odbiorów i zapłaty? Przedstawiono Ci wadliwe obmiary, z którymi się nie zgadzasz? Brakuje Ci pomysłu na wykonanie lub rozwiązanie techniczne problemu, branżysty lub specjalisty?

Z każdym ze swoich problemów możesz zwrócić się do nas.  Pamiętaj:  razem możemy więcej!


3 Dostęp do internetowej platformy informacyjno - edukacyjnej, Intranetu oraz zamkniętej grupy na Facebooku

Jesteśmy przekonani, że silna społeczność, jest realnym wsparciem dla każdego z członków. Za pomocą popularnych, ogólnodostępnych narzędzi jakie oferują nam nowe technologie integrujemy środowisko firm branży budowlanej i budujemy relacje.


4 Zdobędziesz ekspercką, unikatową wiedzę i kontakty, dzięki którym rozwiniesz swoją działalność

Jesteśmy tu  to, aby gromadzić unikatową wiedzę i informacje, do których dostęp mają nasi członkowie. To konkretne instrumenty prowadzenia biznesu. To możliwość wymiany doświadczeń.  Informacja to połowa sukcesu. To właśnie informacja o kontrahentach i ich wiarygodności finansowej, kulturze pracy – może wpłynąć na powodzenie Twojej działalności wykonawczej i podwykonawczej. Informacja o nowych inwestycjach, przetargach, podzleceniach ofertach współpracy. Informacja o technologiach, trendach, instrumentach wsparcia biznesu.


5 Skorzystasz z najlepszych ofert partnerów, rabatów i zniżek na imprezy w branży budowlanej

Działalność Stowarzyszenia wspiera bezpieczne prowadzenie Twojej firmy jako członka Stowarzyszenia w szczególności poprzez bezpłatny lub na preferencyjnych warunkach dostęp do atrakcyjnych rabatów na wydarzenia, konferencje, kongresy, szkolenia, seminaria i warsztaty, aby nieustannie poszerzać swoją wiedzę chociażby na taki temat jak nawiązywanie cywilizowanych i transparentnych relacji biznesowych.


6 Będziesz miał możliwość prezentacji oraz promocji swojej firmy w skali ogólnopolskiej

Członkostwo w Stowarzyszeniu zapewni Ci przestrzeń do autoprezentacji swojej firmy, indywidualnych ofert, własnych rozwiązań oraz pomysłów.  Dzięki temu otrzymasz możliwość pozyskania nowych kontrahentów czy  potencjalnych klientów.


7 Pozyskasz nowe pomysły i inspiracje do działania

Przekonasz się, że jednak “co dwie głowy to nie jedna”. Razem możemy więcej!

8 Możliwość korzystania z atrakcyjnych ofert obecnych i nowych partnerów stowarzyszenia oraz zniżek i rabatów na udział w kongresach, konferencjach i szkoleniach

Będąc członkiem Stowarzyszenia otrzymasz możliwość korzystania z usługi realizowanych na rzecz Członków stowarzyszenia bez odrębnej odpłatności i na preferencyjnych warunkach.


9 Dostęp do nowych kontaktów biznesowych i okazji pojawiających się na rynku

Dzięki współpracy z organizacjami krajowymi, zagranicznymi oraz międzynarodowymi zrzeszającymi przedsiębiorców z branży budowlanej oraz branż powiązanych z branżą budowlaną budujemy siłę Stowarzyszenia, jego rozpoznawalność, znaczenia na rynku – a tym samym zwiększamy potencjał biznesowy każdego z jego członków.


10 Oszczędność czasu i pieniędzy (np. w poszukiwaniu nowych zleceń, usług, specjalistów)

Połowa sukcesu to sprawdzeni ludzie i specjaliści w swoich dziedzinach. Stawiamy na ludzi z doświadczeniem, którzy mają rozwiązania i odpowiedzi na stawiane przed nimi zadania i którzy nie muszą uczyć się na Twoim problemie. Dzięki temu oszczędzasz swój czas i pieniądze.11 Masz swój wyjątkowy udział w cywilizowaniu rynku podwykonawstwa zgodnie z dobrymi praktykami współpracy

Edukacja, o jakiej myślimy, to także nacisk na promowanie wyższych standardów biznesu, zasad etyki, u wszystkich uczestników rynku branży budowlanej.12 Przynależność do wyjątkowej grupy ludzi w swojej branży w celu reprezentacji wspólnych interesów

"Stowarzyszenie skupia przedsiębiorców i ich przedstawicieli z branży wykonawstwa i podwykonawstwa budowlanego, jak też inne osoby związane zawodowo z rynkiem budowlanym, w szczególności  przedsiębiorców i ich przedstawicieli w branżach związanych z rynkiem budowlanym takich jak usługi inżynierskie, architektoniczne, doradcze, logistyczne, z zakresu produkcji oraz handlu detalicznego i hurtowego materiałów, urządzeń i narzędzi budowlanych. "

Par. 2 pkt 2 Statutu

13 Masz realny wpływ na budowanie know-how marki Stowarzyszenia

Budując siłę Stowarzyszenia, jego rozpoznawalność, znaczenia na rynku – zwiększamy potencjał każdego z jego członków!