Członkostwo

Aby zostać członkiem Stowarzyszenia podwykonawcy.org i móc korzystać z wszelkich przywilejów oraz usług stowarzyszenia należy:

  1. Zapoznać się ze Statutem Stowarzyszenia
  2. Wypełnić Formularz rejestracyjny - dane osobowe
  3. Złożyć deklarację członkowską
  4. Opłacić składkę członkowską - aktywacja członkostwa następuje dopiero po zaksięgowaniu składki

Członkostwo w Stowarzyszeniu podwykonawcy.org nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami. Składka jest jednorazowa i obowiązuje na okres 12 miesięcy. W przypadku nieopłacenia składki na kolejny rok członkostwo automatycznie wygasa. Nie stosujemy żadnych automatycznych mechanizmów przedłużania członkostwa.

Dane osobowe

* - pola obowiązkowe

Deklaracja Członkowska

Niniejszym wyrażam wolę przystąpienia do Stowarzyszenia Wykonawców i Podwykonawców Budowlanych Podwykonawcy.org oraz oświadczam, że:

Płatność

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego prosimy o uiszczenie opłaty członkowskiej w kwocie 590 zł / 12 miesięcy.

na numer rachunku mBank nr  68 1140 2004 0000 3802 8005 7438

Szczegółowe informacje oraz instrukcja do logowania zostaną przesłane na podany przy rejestracji adres e-mail.

Członkostwo w Stowarzyszeniu podwykonawcy.org nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami. Składka jest jednorazowa i obowiązuje na okres 12 miesięcy. W przypadku nie opłacenia składki na kolejny rok członkostwo automatycznie wygasa. Nie stosujemy żadnych automatycznych mechanizmów przedłużania członkostwa.


W przypadku rejestracji spółki uzyskiwane członkostwo jest członkostwem wspierającym. Na odrębny wniosek osoby fizyczne będące przedstawicielami członków wspierających mogą uzyskać statut członka zwyczajnego bez odrębnej opłaty członkowskiej.